Freelanceriai – laisvai samdomi darbuotojai – naujas požiūris į darbą

Būti matomu vis svarbiau ir dėl sparčiai augančios freelancerių rinkos ir stiprėjančios konkurencijos. 2019 m. Europos sąjungoje beveik 33 mln. žmonių patys susikūrė sau darbo vietas (self-employed). O 2020-aisiais pasaulį ir darbo rinką supurčiusi Covid 19 pandemija privertė žmonės masiškai išbandyti nuotolinio darbo galimybes. Freelancinimas – sparčiai populiarėjantis darbo būdas visame pasaulyje, suteikiantis galimybę ne tik turėti daugiau laisvės renkantis darbo vietą ir laiką, bet ir padidinti pajamas. Skaičiuojama, kad freelanceriai JAV uždirbo 78 proc., Jungtinėje karalystėje – 59 proc. daugiau nei prieš metus. 

Viskas, ko reikia sėkmingame laisvai samdomo darbuotojo kelyje

Būti laisvai samdomu specialistu – naujas požiūris į darbą, savo laiką ir pajamas, suteikiantis galimybę gyventi iš mėgstamos veiklos, savarankiškai planuoti savo darbo valandas, krūvį, pobūdį ir laisvai rinktis kur, kada ir kiek dirbti. Tobulėjant technologijoms sparčiai išaugo nuotolinio darbo galimybės, o daugumai šiuolaikinių profesijų atstovų visai nebūtina sėdėti biure nuo 8 iki 17 val.

Freelanceriams – laisvė, profesionalumas, tobulėjimas

Laisvai samdomų specialistų rinka sparčiai auga visame pasaulyje. Lietuvoje vien individualia veikla užsiimančių specialistų skaičius jau perkopė 110 tūkstančių ribą. Pradėti dirbti sau – vis paprasčiau. Prisijungę prie FDP.LT portalo, čia rasti užsakymų gali ir patyrę profesionalai, ir rinkos naujokai.

Konsultacijos laisvai samdomiems specialistams ir įmonėms

FDP.LT – ne tik virtualus darbo pasiūlymų portalas, bet ir informacijos šaltinis, padedantis siekti profesinio tobulėjimo, atsakyti į kylančius klausimus ir priimti tinkamus sprendimus vystant sėkmingą laisvai samdomo specialisto karjerą bei palengvinantis paieškos ir samdymo procesą darbdaviui.