Work'inn bendradarbystės erdvė Vilniuje

Work’inn bendradarbystė yra neįprasta įsikūrusių kompanijų skaičiumi. Dėl kiek mažesnės kainos ir coworking’o įsikūrimo vietos jis yra populiarus tarp startuolių ir mažų verslų. Work’inn galite rasti startuolių, kurie dirba su Blockchain technologija, o kitame aukšte ir įmonių kurios dirba su Lazeriais.

Bendradarbystė – jauki, patalpos pakankamai erdvios su daug ryškių detalių (tačiau suderintų ir neįkyrių spalvų). Visa erdvė įrengta moderniai ir kūrybingai. Greta darbo vietų yra patogios laisvalaikio erdvės ir du susitikimų/darbo kambariai. Verta paminėti, kad work inn orientuota į enterprise ir startup verslus, todėl aplinka gali pasirodyti profesionali ir santūri. 

Work’inn privalumas – kiekvieno mėnesio paskutinį ketvirtadienį rengiami „verslo pusryčiai“. Į šį rytinį renginį kviečiami savo sričių specialistai – verslininkai, viešųjų ryšių atstovai, teisininkai ir kt. Renginyje diskutuojama įvairiomis aktualiomis temomis. Taip pat teikiama informacija startuoliams (startup). Kitas bendradarbystės privalumas – Work‘inn nariai gali nemokamai lankytis visuose Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko renginiuose. Vieta yra sulaukusi palankių atsiliepimų ir rekomendacijų.

Vartotojas dar neturi nei vieno atsiliepimo.

Norite pasiteirauti dėl užimtumo?

Spauskite ir parašykite tiesiogiai:

Pasidalinkite skelbimu

Išsiųsta sėkmingai!
Neteisingas el. pašto adresas.

FDP.LT atsiliepimų reitingas

0 / 0
Palikti atsiliepimą
Nuo
85€ / mėn.

Vieta

Saulėtekio al. 15, Vilnius, Lietuva

Telefonas

El. paštas

Svetainė

https://ssmtp.lt/workinn-bendradarbystes-erdve/

Norite pasiteirauti dėl užimtumo?

Spauskite ir parašykite tiesiogiai:

Pasidalinkite skelbimu

Išsiųsta sėkmingai!
Neteisingas el. pašto adresas.
Pasirinktos kategorijos: