Pixel Hub bendradarbystės erdvė Kaune

Pixel Hub tai bendradarbystė įsikūrusi kiek atokiau nuo miesto centro – Pramonės prospekte 4a. Coworking’as išsiskiria tuo, kad yra viena iš naujausių erdvių Kaune. Palyginimui kainos nėra didelės: Flex Desk galima išsinuomoti už 119 eur. Be to, coworking’as siūlo net penkias dienas išbandyti nemokamai (Pixel Hub Free). Ši bendradarbystė be abejo turėtų patikti fotografams dėl bendradarbystėje įrengtos foto studijos

Pixel Hub tai neabejotinai bendradarbystė, kurią rekomenduotume gyvenantiems atokiau nuo Kauno centro. Bendradarbystėje įrengta foto studija kiekvienam fotografui palengvins gyvenimą ir gali padėti sukurti papildomą pajamų šaltinį. Todėl ją rekomenduotume fotografams ir dirbantiems su dizainu.

Taip pat bendradarbystėje aktyviai vyksta renginiai ir mokymai fotografavimo, retušavimo tematika. Coworking’as nėra orientuotas vien į fotografus, kadangi čia darbo vietas nuomojasi ir darbus vykdo ir programuotojai, dizaineriai. Be abejo visada pravers šalia sėdintis kitos srities specialistas.

Coworking’as įsikūręs Pramonės prospekte Dainavoje. Kaip jau minėjom tai kur kas atokiau nuo miesto centro. Privalumas yra tai, kad Jums greičiausiai neteks sėdėti kamščiuose (nebent gyvenate miesto centre). Tame pačiame pastate rasite ir sporto centrą ‘City Gym’ – viršutiniame aukšte ir kavinė OTI OTI – pirmajame aukšte, kurių nuolaidas gauna Pixel Hub klientai. Verta paminėti, kad bendradarbystės erdvės plotas yra 300 kvadratinių metrų ir turi 30 darbo vietų.

Vartotojas dar neturi nei vieno atsiliepimo.

Norite pasiteirauti dėl užimtumo?

Spauskite ir parašykite tiesiogiai:

Pasidalinkite skelbimu

Išsiųsta sėkmingai!
Neteisingas el. pašto adresas.

FDP.LT atsiliepimų reitingas

0 / 0
Palikti atsiliepimą
Nuo
79€ / mėn.

Vieta

Pramonės pr. 4a, Kaunas, Lietuva

Telefonas

El. paštas

Svetainė

https://www.pixelhub.lt/

Norite pasiteirauti dėl užimtumo?

Spauskite ir parašykite tiesiogiai:

Pasidalinkite skelbimu

Išsiųsta sėkmingai!
Neteisingas el. pašto adresas.
Pasirinktos kategorijos: