Tekstai anglų ir lietuvių kalba Jūsų internetinei svetainei ar verslui. Nuo produktų aprašymų iki straipsnių, kuriems reikalinga išsami analizė. Atliekama ir SEO optimizacija!

Nesvarbu

Sveiki! Aš – Dominykas, tekstų verslams ir internetinėms svetainėms rašytojas. Kuriu įvairiausio pobūdžio tekstus, bet visgi specializuojuosi ties produktų aprašymais bei įmonę pristatančiais tekstais (pvz., skiltimis „Apie mus“). Gebu sukurti tekstą, kuris pritraukia žmonių dėmesį ir „parduoda“. Pagal klientų prašymus pritaikau ir SEO optimizaciją.

Mano įkainis svyruoja nuo 5-9 ct už žodį, valandinis įkainis – 12 € už valandą. Į šią kainą įeina ne tik parašytas tekstas, bet ir:

- informacijos rinkimas ir analizė;

- raktažodžių analizė (pasirinktinai, jeigu reikia SEO optimizacijos);

- nuotraukų ieškojimas ir įkėlimas;

- meta pavadinimai ir aprašymai (pasirinktinai);

- žymų (angl. „tags“) sudėliojimas (pasirinktinai);

- nuotraukų alt tekstai (pasirinktinai);

- URL optimizavimas dėl SEO (pasirinktinai);

- nuorodų integravimas į tekstą dėl SEO (pasirinktinai);

- surinktų raktažodžių panaudojimas tekste (pasirinktinai);

- konsultavimas (jei prireiks);

- papildomas teksto gramatinių ir stiliaus klaidų redagavimas.

 

Galiu rašyti tekstus įvairiomis temomis, tačiau labiausiai domina asmeninis tobulėjimas, psichologija ir sportas (ypač fitnesas).

Trumpai apie mane: esu žmogus, kupinas jaunatviško entuziazmo. Degu motyvacija veikti ir dirbti, bet taip pat dirbu atsakingai negailėdamas nei pastangų, nei laiko. Kruopščiai atlieku analizę, renku informaciją, nebijau kontaktuoti su įvairių sričių specialistais. Man svarbus kiekvienas darbas, todėl jo išbaigtumą laikau ne tik kriterijumi iš užsakovo pusės, bet ir reikalavimu sau.

Mano mintys liejasi laisvai. Jau nuo ankstyvos vaikystės jaučiu potraukį kūrybai, skaitymui. Mėgstu diskutuoti su savo aplinkos žmonėmis, o tai darydamas įgudau aiškiai dėstyti mintis. Pradėjęs rašyti tekstus klientams, netrukus susipažinau ir su SEO. Po ilgos darbo patirties, analizavimo ir mokymosi sukaupiau daug žinių, todėl galiu ne tik parašyti tekstą, bet ir pritaikyti kokybišką teksto SEO optimizaciją. Tai darau naudodamas mokamus įrankius, kurie man padeda išrinkti geriausius SEO raktažodžius kiekvieno kliento svetainei. Taigi mano tekstai ne tik pritraukia esamo kliento akį, bet dar ir gerokai iškelia jų svetaines į paieškos sistemos viršų.

Be abejo, nei vienas iš mūsų nėra idealus, tačiau savo trūkumus atperku nuolankumu, maloniu bendravimu ir gebėjimu tobulėti priimant kritiką. Mano tikslas – užsitarnauti Jūsų pasitikėjimą bei  sukurti abi puses tenkinantį tekstą. Juk visose produktų pardavimo ar paslaugų tiekimo rinkose laimi tie, kurie sugeba perprasti, ko nori klientas, ir žino, kaip užsitarnauti jo pasitikėjimą. Šiuo principu vadovaujuosi kurdamas bet kokį turinį.

Galbūt aš būsiu tas, kuris padės Jums ir Jūsų verslui žengti milžinišką žingsnį į priekį? Nebijokite kreiptis – kartu atrasime tinkamiausią sprendimą!

Vartotojas dar neturi nei vieno atsiliepimo.

Turite pasiūlymų šiam paslaugų teikėjui?

Spauskite ir parašykite tiesiogiai:

Pasidalinkite skelbimu

Išsiųsta sėkmingai!
Neteisingas el. pašto adresas.

FDP.LT atsiliepimų reitingas

0 / 0
Palikti atsiliepimą
Valandinis nuo
12€ / h
Vieta

Nesvarbu

Telefonas

+37069004630

El. paštas

guradominykas@yahoo.com

Turite pasiūlymų šiam paslaugų teikėjui?

Spauskite ir parašykite tiesiogiai:

Pasidalinkite skelbimu

Išsiųsta sėkmingai!
Neteisingas el. pašto adresas.
Radote klaidą?