Freelancerių blogas – laisvai samdomų specialistų naujienos, straipsniai, patarimai

Kokią misiją atlieka freelancerių blogas

Praėjusių metų pabaigoje daugiau nei 150 tūkst. Lietuvos gyventojų dirbo savarankiškai. Pasaulinės tendencijos ir ekspertų prognozės rodo, kad ateityje freelancerių skaičius įvairiose verslo srityse tik didės ir ilgainiui didžiąją dalį darbuotojų sudarys laisvai samdomi specialistai.

Pradėjus dirbti savarankiškai ir norint išsilaikyti rinkoje, plėsti klientų ratą, gerinti paslaugų kokybę, stiprinti savo, kaip specialisto, vardą, reputaciją, įvaizdį ir toliau sėkmingai vystyti freelancerio karjerą, svarbu nesėdėti vietoje ir nuolat tobulėti. Tam reikalinga kokybiška, aktuali informacija ir profesionalūs patarimai. Svarbiausias naujienas, įstatyminės bazės pakeitimus bei idėjas pradedantiesiems ir rinkos senbuviams galima rasti didžiausioje Lietuvoje freelancerių bendruomenėje. FDP.LT subūrė daugiau nei 70 tūkst. narių ir padeda tobulėti bei sėkmingai siekti laisvai samdomo specialisto karjeros.

Freelancerių blogas – pagalba ieškantiems atsakymų

FDP.LT paruoštas freelancerių blogas – tarsi pirmoji pagalba nežinančiam nuo ko pradėti naujokui ar abejojančiam savimi freelanceriui. Čia galima pasisemti idėjų, kokios veiklos sritys yra palankiausios norint papildomai užsidirbti ar pradėti dirbti sau pilnu etatu, gauti žinių, kaip pristatyti save ir savo veiklą, kaip įkainoti paslaugas, kokią veiklos formą pasirinkti, rasti patarimų dėl pensijos kaupimo, mokesčių ir kitų freelancerio darbe kasdien svarbių dalykų.

Laisvai samdomo specialisto darbe kasdien kyla daugybė iššūkių, o komandos užnugario nėra, tad mūsų parengtas freelancerių blogas gali sutaupyti laiko ir pinigų. Užuot ieškoję atsakymų skirtinguose portaluose ir konsultavęsi su skirtingais specialistais, čia rasite visą reikalingą informaciją vienoje vietoje.

naujas paslaugu portalas

Reklamuokitės NEMOKAMAI naujame FDP.LT portale

Įdėti skelbimą Darbo pasiūlymai Paslaugų teikėjai Renginiai, mokymai Darbo erdvių nuoma

Užsiregistruokite

Registruotis