Apie FDP.LT

Didžiausia Lietuvoje freelancerių bendruomenė.


FDP.LT – didžiausia Lietuvoje freelancerių bendruomenė, subūrusi talentingiausius savo srities specialistus vienoje vietoje. Laisvai samdomiems darbuotojams ir freelancerių ieškančioms įmonėms skirtas kanalas jau vienija daugiau nei 50 tūkst. narių. Į vartotojų patogumą orientuotas interneto puslapis bei „Facebook“ grupė taupo laiką ir nereikalauja beveik jokių pastangų – čia itin paprasta greitai rasti įvairių sričių darbo pasiūlymus vienoje vietoje, o ieškant specialisto – paskelbti apie tai ir rinktis iš geriausių.


Viskas, ko reikia sėkmingam freelancinimui, vienoje vietoje!


Freelancinimas – naujas požiūris į darbą, savo laiką ir pajamas, suteikiantis galimybę gyventi iš mylimos veiklos, savarankiškai planuoti savo darbo valandas, krūvį, pobūdį ir laisvai rinktis kur, kada ir kiek dirbti. Tobulėjant technologijoms sparčiai auga ir nuotolinio darbo galimybės, o daugumai šiuolaikinių profesijų atstovų visai nebūtina sėdėti biure nuo 8 iki 17 val.


Laisvė, profesionalumas, tobulėjimas.


Laisvai samdomų specialistų rinka sparčiai auga visame pasaulyje. Lietuvoje individualia veikla užsiimančių specialistų skaičius jau perkopė 110 tūkstančių ribą. Pradėti dirbti sau – vis lengviau. Prisijungę prie FDP.LT bendruomenės, užsakymų čia rasti gali ir patyrę profesionalai, ir rinkos naujokai.


Konsultacijos freelanceriams ir įmonėms.


FDP.LT – ne tik virtualus darbo pasiūlymų kanalas, bet ir informacijos šaltinis, padedantis siekti profesinio tobulėjimo, atsakyti į kylančius klausimus ir priimti teisingus sprendimus sėkmingai laisvai samdomo specialisto karjerai vystyti bei palengvinantis freelancerio samdymo procesą.
Skaitykite naujausius mūsų straipsnius:
- 2018 m. savarankiškai dirbančių žmonių skaičius Lietuvoje auga
- Freelanceriams: kaip tinkamai įkainoti savo paslaugas?
- Nori būti sėkmingu freelanceriu? Išmok efektyviai planuoti savo laiką
- Kaip tapti freelanceriu, kuriam netrūksta užsakymų
- Freelancerio samdymas: kaip išvengti nesusipratimų ir pasirinkti geriausią specialistą
Gaukite nemokamą konsultaciją paspaudę čia.


Kasmet prisijungia daugiau nei 20 tūkst. naujų narių.


Džiaugiamės, kad jau trečius metus FDP.LT padeda freelanceriams ir darbdaviams rasti vieniems kitus ir sėkmingai bendradarbiauti. Prisijunkite visiškai NEMOKAMAI ir dalinkitės savo darbo pasiūlymais, ieškokite naujų klientų bei plėskite savo galimybes. Norite būti labiau matomi? Naudokite grotažymę #freelanceriųdarbopasiūlymai ir didinkite savo įrašo pasiekiamumą!

Jungtis prie FDP        Jungtis prie FDP