Didžiausia Lietuvoje freelancerių bendruomenė

FDP.LT – didžiausia Lietuvoje freelancerių bendruomenė, subūrusi talentingiausius savo srities specialistus vienoje vietoje. Laisvai samdomiems darbuotojams ir freelancerių ieškančioms įmonėms skirtas kanalas jau vienija daugiau nei 60 tūkst. narių. Į vartotojų patogumą orientuotas interneto puslapis bei „Facebook“ grupė taupo laiką ir nereikalauja beveik jokių pastangų – čia itin paprasta greitai rasti įvairių sričių darbo pasiūlymus vienoje vietoje, o ieškant specialisto – paskelbti apie tai ir rinktis iš geriausių.

Viskas, ko reikia sėkmingam freelancinimui, vienoje vietoje

Freelancinimas – naujas požiūris į darbą, savo laiką ir pajamas, suteikiantis galimybę gyventi iš mylimos veiklos, savarankiškai planuoti savo darbo valandas, krūvį, pobūdį ir laisvai rinktis kur, kada ir kiek dirbti. Tobulėjant technologijoms sparčiai auga ir nuotolinio darbo galimybės, o daugumai šiuolaikinių profesijų atstovų visai nebūtina sėdėti biure nuo 8 iki 17 val.

Laisvė, profesionalumas, tobulėjimas

Laisvai samdomų specialistų rinka sparčiai auga visame pasaulyje. Lietuvoje individualia veikla užsiimančių specialistų skaičius jau perkopė 110 tūkstančių ribą. Pradėti dirbti sau – vis lengviau. Prisijungę prie FDP.LT bendruomenės, užsakymų čia rasti gali ir patyrę profesionalai, ir rinkos naujokai.

Konsultacijos freelanceriams ir įmonėms

FDP.LT – ne tik virtualus darbo pasiūlymų kanalas, bet ir informacijos šaltinis, padedantis siekti profesinio tobulėjimo, atsakyti į kylančius klausimus ir priimti teisingus sprendimus sėkmingai laisvai samdomo specialisto karjerai vystyti bei palengvinantis freelancerio samdymo procesą.

Kasmet prisijungia daugiau nei 15 tūkst. naujų narių

Džiaugiamės, kad jau trečius metus FDP.LT padeda freelanceriams – laisvai samdomiems darbuotojams ir darbdaviams rasti vieniems kitus ir sėkmingai bendradarbiauti. Prisijunkite visiškai NEMOKAMAI ir dalinkitės savo darbo pasiūlymais, ieškokite naujų klientų bei plėskite savo galimybes. 

Prisijunkite prie didžiausios Lietuvoje freelancerių bendruomenės

Prisijungti