Freelancerių darbo pasiūlymai – didžiausia laisvai samdomų specialistų bendruomenė Lietuvoje

FDP.LT – didžiausia Lietuvoje laisvai samdomų specialistų bendruomenė, subūrusi talentingiausius savo srities specialistus vienoje vietoje. Specialistų ieškančioms įmonėms bei organizacijoms skirtas portalas taupo laiką ir nereikalauja beveik jokių pastangų – čia itin paprasta greitai rasti įvairių sričių darbo pasiūlymus vienoje vietoje, o ieškant specialisto – paskelbti apie tai ir rinktis iš geriausių. Portalo kūrėjai ne vienerius metus dirbo vienijant ir puoselėjant laisvai samdomų specialistų bendruomenę, kuri šiandien jungia daugiau nei 72 tūkst. narių.

Viskas, ko reikia sėkmingame laisvai samdomo darbuotojo kelyje

Būti laisvai samdomu specialistu – naujas požiūris į darbą, savo laiką ir pajamas, suteikiantis galimybę gyventi iš mėgstamos veiklos, savarankiškai planuoti savo darbo valandas, krūvį, pobūdį ir laisvai rinktis kur, kada ir kiek dirbti. Tobulėjant technologijoms sparčiai išaugo nuotolinio darbo galimybės, o daugumai šiuolaikinių profesijų atstovų visai nebūtina sėdėti biure nuo 8 iki 17 val.

Freelanceriams – laisvė, profesionalumas, tobulėjimas

Laisvai samdomų specialistų rinka sparčiai auga visame pasaulyje. Lietuvoje vien individualia veikla užsiimančių specialistų skaičius jau perkopė 110 tūkstančių ribą. Pradėti dirbti sau – vis paprasčiau. Prisijungę prie FDP.LT portalo, čia rasti užsakymų gali ir patyrę profesionalai, ir rinkos naujokai.

Konsultacijos laisvai samdomiems specialistams ir įmonėms

FDP.LT – ne tik virtualus darbo pasiūlymų portalas, bet ir informacijos šaltinis, padedantis siekti profesinio tobulėjimo, atsakyti į kylančius klausimus ir priimti tinkamus sprendimus vystant sėkmingą laisvai samdomo specialisto karjerą bei palengvinantis paieškos ir samdymo procesą darbdaviui.