fbpx

Naujienos

Vis daugiau darbdavių samdo laisvai samdomus specialistus ir supranta jų atnešamą naudą. Tradicinis, šimtmečius populiarumą išlaikęs samdomas darbas praranda savo pozicijas ir užleidžia jas alternatyvioms, modernioms veiklos formoms – verslo įmonėms, patentams ir individualiai veiklai bei laisvųjų profesijų atstovams. Darbo samprata ir darbuotojų bei darbdavių santykis sparčiai keičiasi. Darbo rinkos evoliucija vyksta kartu su visuomenės įpročių bei mąstymo pokyčiais.

Naujienos freelanceriams – laisvai samdomiems specialistams

Siekiant sėkmingai dirbti sau ir būti konkurencingu laisvai samdomų specialistų rinkoje svarbu nesustoti tobulėti, stebėti situaciją, būti pasiruošus keistis, prisitaikyti. FDP.LT komandos parengtos naujienos freelanceriams leidžia neatitrūkti nuo aktualijų, stebėti ir analizuoti rinką. Čia rasite naujausius statistinius duomenis, mokestinius pasikeitimus ir kitas kasdieniame savarankiškų darbuotojų darbe svarbias naujienas. Informatyvūs straipsniai apima ne tik skaičius, bet ir situacijos analizę, tyrimus, ekspertų įžvalgas.

Naujienos freelanceriams yra skirtos visai FDP.LT bendruomenei, tad kviečiame straipsniais dalintis, komentuoti, diskutuoti. Užuot ieškoję atsakymų skirtinguose portaluose ir konsultavęsi su skirtingais specialistais, freelancerių bloge rasite visą reikalingą informaciją vienoje vietoje.

Freelancerių – laisvai samdomiemų darbuotojų skaičius greitai auga visame pasaulyje, šios tendencijos būdingos ir Lietuvai. Darbas sau leidžia geriau subalansuoti darbo ir laisvalaikio santykį, skirti daugiau laiko šeimai, asmeniniams pomėgiams, kontroliuoti savo darbo laiką, rinktis vietą, daugiau keliauti ir derinti profesinius įsipareigojimus su atostogomis. Tačiau taip pat savarankiška veikla reikalauja daugiau atsakomybės, savidisciplinos, be to, svarbus gebėjimas save parduoti, rasti užsakovų ir derėtis dėl atlygio.

Naujienos laisvai samdomiems darbuotojams