Ieškote KLIENTŲ?
Reklamuokite savo paslaugas NEMOKAMAI.
Konsultuoju įvairiais rinkodaros klausimais, taip pat imuosi įvairių rinkodaros projektų įgyvendinimo.
15 metų patirtis rinkodaroje ir prekės ženklų vystyme. Per savo profesinę karjerą dirbau su įvairių verslo industrijų/sričių prekių ženklais. Keli pavyzdžiai:
Turiu darbo patirties tiek reklamos agentūrose, tiek kliento pusėje kaip rinkodaros specialisto, todėl puikiai išmanau visų šalių lūkesčiųs ir poreikius.
***
Kaip freelancer'is pagrinde konsultuoju naujas ar besivystančias įmones, kurioms rinkodaros poreikis auga, bet verslo dydis ir pajėgumai dar neleidžia turėti nuosavą tikrą rinkodaros profesionalą (vadovą). Šioje verslo augimo stadijoje toks bendradarbiavimo modelis itin racionalus sprendimas verslui, leidžiantis turėti aukšto lygio rinkodaros paslaugas už prieinamą kainą.
Pagrindinės veiklos sritys:
Procesas:
***
Esu pasiruošęs būtų jūsų naujai besikuriančio ar augančio verslo rinkodaros partneriu, padėti (su)stiprinti jūsų esamo produkto pagrindines vertes bei prisidėti kuriant pridėtines vertes.
Spauskite ir parašykite tiesiogiai: