fbpx

FDP.LT portalas – naujos augimo galimybės

FDP.LT portalas – naujos augimo galimybės

FDP.LT komanda „freelancerių“ aktualijas seka ir jomis gyvena nuo 2016-ųjų. Laisvai samdomų specialistų bendruomenė, tuomet pakviesta burtis socialinio tinklo „Facebook“ grupėje, išaugo į įspūdingą savarankiškai dirbti apsisprendusių specialistų minią – šiandien grupė vienija daugiau nei 72 tūkstančius narių. Ši gyva ir veržli bendruomenė ir įkvėpė FDP.LT komandą sukurti naujų galimybių portalą, kuris taptų nepakeičiamu įrankiu ir laisvai samdomo specialisto, ir jo paslaugų ieškančio asmens ar įmonės profesiniame kelyje.Portalas taupo laiką ir nereikalauja beveik jokių pastangų – čia itin paprasta surasti darbo pasiūlymus ar juos paskelbti, reklamuoti paslaugas, renginius, darbo erdvių nuomos skelbimus. 

Taip pat yra galimybė vertinti paslaugų teikėjus, darbo erdves ir auginti savo reitingą, rinktis bendradarbystės erdves, jas užsakyti ir apmokėti, kelti kvalifikaciją neišeinant iš namų, viešinti savo renginius bei registruoti dalyvius. Ieškantys paslaugų, gali greitai palyginti laisvai samdomų specialistų kainas, palikti atsiliepimus, bendrauti. 

„Mūsų komanda rūpinasi, kad laisvai samdomi specialistai operatyviai gautų jiems svarbias naujienas, sužinotų apie mokestines naujoves, mokymus, mūsų programuotojai nuosekliai dirba ir jau netrukus portalo lankytojai turės galimybę sudaryti sutartis ir išrašyti sąskaitas kelių mygtukų paspaudimu – automatiškai, be to, bus pasiūlyta galimybe paprasčiau ir greičiau deklaruoti pajamas, – sako idėjos autorius, FDP.LT portalo įkūrėjas Dovydas Martinkaitis. – Taip siekiama dar daugiau skaidrumo, patikimumo, patogumo laisvai samdomiems darbuotojams. Nepraleiskite progos nemokamai reklamuoti savo veiklą, užmegzti naujų kontaktų ir surasti naujų klientų.“ 

Naujasis FDP.LT portalas startavo 2020 m. spalį, siekiant sukurti visas sąlygas individualią veiklą pasirinkusiems specialistams dirbti paprasčiau ir pakilti į naują veiklos ar verslo lygį naudojantis šiuo patogiu vi darbo įrankiu. 

Registruotis gali ir fiziniai, ir juridiniai asmenys. Visi skelbimai portale yra NEMOKAMI.

FDP.LT portale galite:

Parašykite komentarą per Facebook