fbpx

Freelanceriams – galimybės, kokių Lietuvoje dar nebuvo

Freelanceriams – galimybės, kokių Lietuvoje dar nebuvo

Freelanceriams – galimybės, kokių Lietuvoje dar nebuvoŠiandien atveriamas portalas, kuris iš esmės pakeis ir laisvai samdomų darbuotojų, ir jų paslaugų ieškančiųjų galimybes rasti vieniems kitus, susitarti ir bendradarbiauti. 

Registruokitės, susikurkite savo asmeninę paskyrą ir išmėginkite, kiek daug galima padaryti vienu mygtuko paspaudimu! 

FDP.LT portalas – namai tiems, kuriems aktualu patogumas: taupyti laiką, tartis ir dirbti operatyviai, veikti skaidriai ir būti matomais. 

Didžiausia portalo vertė yra jo galimybės, perkopiančios tik pasikelbimo (ar ieškant, ar siūlant) funkciją: pastebėjus dominantį skelbimą čia iškart galima dalintis savo portfolio, bendrauti vidine žinučių sistema, sudaryti sutartį online (jau netrukus!) ir keistis dokumentais, palyginti pasiūlymus ar kandidatus, susidaryti savo kontaktų sąrašus ir t. t. 

Portalo sistema leidžia savo veiklą viešinti renginių ar mokymų organizatoriams, bendradarbystės erdvių šeimininkams. Maža to, čia galite surinkti renginių dalyvių rezervacijas – tereikia organizatoriui būti užsiregistravus portalo sistemoje (žinoma, jei renginys mokamas, portalas iškart nukreips klientą į apmokėjimo sistemą). 

Jūs tiesiog turite čia būti, nes artimiausioje ateityje FDP.LT pasiūlys galimybę naudotis automatiniu sutarčių sudarymu ir sąskaitų išrašymu per sistemą.  

Šiandien portalas pristatomas visiems laisvai samdomų specialistų bendruomenės nariams – registruokitės ir susikurkite paskyras, kelkite skelbimus! Vienam iš dešimties pirmųjų, susikūrusių savo paskyras ar įkėlusių skelbimus, padovanosime firminį FDP.LT džemperį. 🙂 

Praneškite mums apie netikslumus ar pastebėtas klaidas, pasidalinkite įspūdžiais ir komentarais, susijusiais su patirtimi portale. Būsime dėkingi ir tobulinsime šį kūrinį atsižvelgdami į komentarus. Už pranešimus irgi neliksime skolingi! 

FDP.LT portale galite:

Parašykite komentarą per Facebook