fbpx

Laisvai samdomi darbuotojai siūlo vis įvairesnių paslaugų portale FDP.LT

Laisvai samdomi darbuotojai siūlo vis įvairesnių paslaugų portale FDP.LT

FDP.LT portalas veikia kaip virtualus laisvai samdomo specialisto biuras. Negaišdami laiko jame gali patogiai bendradarbiauti paslaugų teikėjai ir jų ieškančios įmonės: pretenduoti į skelbiamas darbo vietas, teikti pasiūlymus ar atsiliepti į kvietimus pagalbai projektuose, viešinti savo paslaugas ar reklamuoti renginius.  

„Portalą sukūrėme norėdami pasiūlyti kuo daugiau veiklos patogumų 72 000 laisvai samdomų specialistų bendruomenei, – sako idėjos autorius, FDP.LT įkūrėjas Dovydas Martinkaitis. Panašu, kad ir specialistai, ir verslui paslaugas teikiančios smulkios įmonės jau spėjo įvertinti portalo patogumą. Kas mėnesį jame užsiregistruoja per 300 naujų vartotojų“.

Portalo naudotojai vis aktyviau reklamuoja paslaugas, skelbia apie renginius ar pristato savo veiklas

Teikiamų paslaugų rūšys FDP.LT portale skirstomos į 8 plačias kategorijas: dizainas, foto, video; agentai ir konsultavimas; šventės ir renginiai; vertimai, kursai kalbos; IT, internetas; rinkodara ir reklama; paslaugos verslui; buitinės paslaugos. Lankytojų aktyvumas jose labai įvairus. Greičiausiai užsipildžiusios kategorijos (pvz., IT, internetas, dizainas, foto, video), atspindi ir laisvadarbių rinkos tendencijas, tačiau portalo kūrėjai atkreipia dėmesį, kad „dirbama sau“ yra labai įvairiose srityse ir kviečia savo paslaugas skelbti ne tik kūrybinių profesijų atstovus, bet ir konsultantus, meistrus, pagalbininkus ir t. t.

Nesnauskite – būkite FDP.LT dalimi! Registruokitės čia ir skelbkite, ką darote! Plėskite savo klientų ratą didžiulėje laisvadarbių bendruomenėje!

Nauja klientų ir paslaugų paieškos platforma FDP.LT pristatyta 2020 m. spalį, siekiant sukurti visas sąlygas individualią veiklą pasirinkusiems specialistams dirbti paprasčiau ir pakilti į naują veiklos ar verslo lygį naudojantis šiuo patogiu virtualiu darbo įrankiu.

FDP.LT portale galite:

Parašykite komentarą per Facebook