PADĖK SAU IR TUOMET, KAI NIEKAS PADĖTI NEGALI

Nesvarbu

Per ilgą savo energetinių seminarų vedimo praktiką įsitikinau, kad tokių „akligatvinių“ atvejų, kai, rodos, nėra jokios išeities, kai niekas padėti jau negali, deja, yra nemažai, ir  šiuo metu jų vis daugėja. Priežastys labai skirtingos, kaip skirtingi ir jų sprendimo, išeičių ieškojimų keliai. Tačiau išvada yra absoliučiai viena – nėra nei vienos tokios situacijos, kurios, jei ir negalima pakeisti, tai bent padaryti, kad ji mažiau trukdytų, mažiau vargintų – tiesiog būtina. 

Vesdamas seminarus, bendraudamas individualiai esu ne vienam padėjęs išspręsti jiems  patiems atrodančias neišsprendžiamas problemas, kuriose pačiose kartais ir būdavo sprendimo atsakymas. Dažniausia žmonių klaida yra tai, kad jie, ieškodami išeities, tūkstantį kartų daro tą patį, kaskart laukdami naujo rezultato. 

Todėl, jei jūs norite rasti išeitį iš savo neišsprendžiamos emocinės, dvasinės, sveikatingumo problemos, tai pabandykite ja pasidalinti su žmogumi, kuris nieko apie tai nežino. Tuomet gali suveikti staigaus nušvitimo principas, kurio esmė yra ta, kad pažvelgęs į jūsų bėdą, tas naujokas  ją pamatys pirmapradėje šviesoje, kurioje gali išryškėti ir veiksmingas atsakymas.

Antras variantas. Pasinaudokite visais energetiniais principais, kuriais aš padedu tiems, kuriems niekas padėti negalėjo. Seminarai vyksta nuolat. Juos gali užsisakyti tiek grupės, tiek kiekvienas žmogus ar, sakykim, visa šeima. Kontaktai išankstiniam registravimuisi: JeronimasL@gmail.com, tel. 8 687 75147.

Jei pasiekėte aklavietę, vadinasi – kelias iš jos, lygiai, kaip ir į ją, yra! Mes jį atrasime!

Turintiems tik problemas, bet neturintiems lėšų – seminarai nemokami. Labiau likimo apdovanotiems –seminaro kaina 80–150 Eur. Grupinių kursų kaina – pagal susitarimą.

Sąskaita išankstiniam apmokėjimui: UAB „Trys žvaigždutės“, įmonės kodas 122613882, AB SEB bankas, atsiskaitomoji sąskaita LT28 7044 0600 0104 8455.

 

Vartotojas dar neturi nei vieno atsiliepimo.

Turite pasiūlymų šiam paslaugų teikėjui?

Spauskite ir parašykite tiesiogiai:

Pasidalinkite skelbimu

Išsiųsta sėkmingai!
Neteisingas el. pašto adresas.

FDP.LT atsiliepimų reitingas

0 / 0
Palikti atsiliepimą
Valandinis nuo
Sutartinis
Kategorijos:
Vieta

Nesvarbu

Telefonas

El. paštas

Svetainė

http://www.tryszvaigzdutes.lt

Turite pasiūlymų šiam paslaugų teikėjui?

Spauskite ir parašykite tiesiogiai:

Pasidalinkite skelbimu

Išsiųsta sėkmingai!
Neteisingas el. pašto adresas.
Pasirinktos kategorijos:

Panašūs paslaugų teikėjai

Įkainis nuo Sutartinis

1000 IR PIRMAS ŠANSAS

Visa Lietuva
0 / 0
Įkainis nuo Sutartinis