fbpx

Patarimai

Daug žmonių sėdėdami biuruose nustatytas darbo valandas ir kasdien sutikdami nebūtinai mėgstamus kolegas ar viršininkus pasvajoja apie darbą sau. Savarankiška veikla vilioja laisve pasirinkti darbo laiką, vietą, pačiam nustatyti įkainius, spręsti su kuo dirbti, tačiau taip pat reikalauja ir didesnės atsakomybės, disciplinos.

Freelancinimas yra gana individualus užsiėmimas, kai ne tik galima dirbti kiauras dienas neišlendant iš savo pižamos ir nė neklojant lovos (jei leidžia darbo pobūdis ir nebendraujate su užsakovais per vaizdo konferencijas), bet ir kartais nėra su kuo pasitarti ar spręsti iškilusius klausimus.

Patarimai freelanceriams – laisvai samdomiems specialistams

Informatyvūs, naudingi, praktiški patarimai freelanceriams yra vienas iš FDP.LT bendruomenės tikslų. 60 tūkst. narių vienijančioje grupėje nuolat vyksta diskusijos, kurių dalyviai noriai dalijasi patirtimi ir patarimais. Virtuali pagalba kartais gali padėti sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų. Mūsų parengtame freelancerių bloge rasite informacijos apie patogiausias/palankiausias veiklos formas, mokestinę sistemą, pensijų reformą, patarimų, kaip rasti užsakymų, kaip įkainoti savo paslaugas bei bendrų freelancerių situacijos šalyje ir pasaulyje apžvalgų.

Freelancerių skaičius sparčiai auga ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje, tad didėja ir konkurencija. Norint sėkmingai dirbti sau ir vystyti laisvai samdomo specialisto karjerą, būtina nuolat tobulėti, mokytis, semtis žinių, sekti naujienas. FDP.LT komandos parengti patarimai freelanceriams padės augti kaip profesionalams ir išvengti klaidų, kurias jau padarė kiti.

Laisvai samdomo specialisto karjera kasdien pateikia iššūkių ir naujų klausimų. Samdomame darbe šiuo atveju dažnai padeda komanda, galima bet kada pasikonsultuoti su kolegomis iš finansų skyriaus ar žmogiškųjų išteklių departamento, o dirbant sau dažnai kilusias problemas tenka spręsti pačiam ir atsakymų ieškoti savarankiškai.

Naujausi patarimai freelanceriams