fbpx

Straipsniai

Darbo rinka sparčiai keičiasi visame pasaulyje. Vis populiaresnis nuotolinis darbas, daugiau dėmesio skiriama darbo ir laisvalaikio balansui, darbuotojų tobulėjimui – ne tik profesiniam, bet ir asmenybiniam, kūrybiškumui. Technologijos atvėrė galimybes neprisirišti prie darbo vietos ir dirbti iš bet kurio pasaulio kampelio, ir tą daryti gali jau ne tik skaitmeninių profesijų atstovai – kuriamos elektroninės parduotuvės, vystomos logistikos bei financinių operacijų sistemos leidžia vykdyti tarptautinę plėtrą ir pasiekti klientus visame pasaulyje.

Straipsniai freelanceriams – laisvai samdomiems specialistams

Apžvalginiai straipsniai freelanceriams padeda geriau suprasti šiandienos rinką, įvertinti savo privalumus ir trūkumus, konkurencinius pranašumus, prisitaikyti prie sparčiai besikeičiančios rinkos ir likti paklausiu bei ieškomu specialistu ateityje. FDP.LT komandos paruošti straipsniai freelanceriams analizuoja ekonominę situaciją, verslo tendencijas, skirtingų kartų ypatumus ieškant darbo ar vystant veiklą.

Susipažinę su freelancerių blogo įžvalgomis galėsite panaudoti jas planuodami savo veiklą, bendraudami su esamais bei potencialiais užsakovais ar svarstydami, kokias naujas paslaugas galite pasiūlyti. Skaitymas ir naujienų sekimas – neatsiejama sėkmingo freelancerio kasdienybės dalis.

XXI amžiaus populiariausių profesijų sąraše yra ir tokių, kurios prieš porą dešimtmečių nė neegzistavo. Prognozuojama, kad reikalingiausi įgūdžiai ateity bus kūrybiškumas, kritinis mąstymas, gebėjimas prisitaikyti, keistis, lankstumas, daug dėmesio skiriama emociniam intelektui, paslaugumui. Genų programuotojai, smegenų inžinieriai, klimato valdytojai – tai tik dalis profesijų, kurios bus reikalingos ateity, tačiau apie rytojaus rinką verta žinoti jau šiandien.

Naujausi straipsniai freelanceriams